A e dini sa mjete qarkullojnë brenda ditës në Tiranë? (SHIFRA E HABITSHME)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:24 25-02-2017 A e dini sa mjete qarkullojnë brenda ditës në Tiranë? (SHIFRA E HABITSHME)

A e dini sa mjete qarkullojnë brenda ditës në Tiranë?

Këtë përgjigje përgjigje mund t'ua japë vetë Bashkia e Tiranës nëpërmjetë tabelës treguese në hyrje të Tiranës.

Në tabelën e vendosur pranë rrethrrotullimit të Doganës thuhet se në Tiranë qarkullojnë 170 mijë mjete në një ditë.

Po ashtu nëpërmjetë kësaj tabele Bashkia njofton qytetarët të shmangin sheshin ‘Skënderbej’ për shkak të punimeve që kanë nisur prej kohësh.

qarkullojne3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet femeri korçar, pasi u ankua te Rama për një konflikt pronësie (EMRI)
Durrsakët nuk ndalen kundër “Velierës”, Dakon e bëjnë serb dhe e quajnë... (FOTOT) »
Article Logic
Execution time: 0.011874198913574
array(1) { ["section"]=> string(77) "a-e-dini-sa-mjete-qarkullojne-brenda-dites-ne-tirane-shifra-e-habitshme-69926" }