A e harroi Soni Malaj "sherrin" me Amin dhe Ermalin?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:13 25-05-2017 A e harroi Soni Malaj

Soni Malaj disa ditë më parë lajmëroi me anë të një postimi se Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë ndarë.

 “Lajm i ditës: Ndahet Ermal Mamaqi nga Ami. Ajo e kap me një vajzë tjetër”, shkruante Soni.

Një lajm i bërë në faqen e Ermalit me titull “Pse i la të gjithë partnerët Soni Malaj” ka qenë shkaku i këtij postimi nga këngëtarja.

Siç duket Soni dhe çifti Ermal-Ami e kanë harruar këtë skandal që bëri bujë të madhe në media.

Soni sot e ka nisur ditën me postimet e saj të zakonshme në rrjete sociale në të cilat shfaqet si gjithmonë mjaft e kuruar.

dfvdfszas_copy.PNG

sdzasASA.PNG

Capture_copy.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05089807510376
array(1) { ["section"]=> string(55) "a-e-harroi-soni-malaj-sherrin-me-amin-dhe-ermalin-79953" }