A e meritonte Albëria fitoren? Shpërthejnë rrjetet sociale dhe ja ç’shkruhet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:04 22-12-2015 A e meritonte Albëria fitoren? Shpërthejnë rrjetet sociale dhe ja ç’shkruhet

Albëria dhe Veseli u kurorëzuan në finalen e mbrëmshme të “Dance With Me” si fituesit e këtij edicioni. Por a e meritonin ata fitoren? Në rrjetet sociale ka një revoltë në masë dhe shumë prej përdoruesve janë të mendimit se Albëria nuk e meritonte.

Komentet janë nga më të ndryshmet, disa shkruajnë se fituesi ishte paracaktuar që më herët, të tjerë mendojnë se Albëries iu dha për hatër të moshës e ndërsa të tjerë mendojnë se iu dha “për respekt të Kosovës”. Përdoruesit në rrjetet sociale  kritikojnë mënyrën sesi kërceu këngëtarja. “Dukej si patok” , shkruan një prej tyre.

Më poshtë do mund të lexoni komentet e përdoruesve lënë në faqen e Aurela Gaçes, Fatma Haxhialut dhe në faqen e vetë spektaklit “Dance With me”.

 

vi.jpg

dance.jpg

da.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0061891078948975
array(1) { ["section"]=> string(81) "a-e-meritonte-alberia-fitoren-shperthejne-rrjetet-sociale-dhe-ja-c-shkruhet-28314" }