A është arrestuar burri për vjedhje pronash? Angela Martini tregon për herë të parë si qendron e vërteta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:47 17-11-2019 A është arrestuar burri për vjedhje pronash? Angela Martini tregon për herë të parë si qendron e vërteta

Kohë më parë në media u përfol se bashkëshorti i modeles Angela Martini kishte probleme me drejtësinë.

Sipas lajmeve të ndryshe u tha se Drago Svulescu është dënuar në shkurt të këtij viti me 5 vite e 6 muaj burg nga Gjykata e Lartë në Rumani.

Ndër të tjera përflitej se Svulescu ishte i përfshirë në një grup kriminal (30 anëtarë), i cili përllogaritet ta ketë dëmtuar shtetin me 114 milionë euro për sa i përket disa pronave në Constatta dhe Mamaia.

Mirëpo, mbrëmjen e djeshme, Angela ka sqaruar këtë ngjarje.

E ftuar në ‘Klanifornia’, ajo është pyetur nga Marina Vjollca nëse është arrestuar bashkëshorti dhe nuk ka hezituar të mohojë gjithçka.

‘Jo. Derisa jam unë gjallë, jo’, ka deklaruar shkurt Martini.

Screenshot_2.jpg

angela-martini-5.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076181888580322
array(1) { ["section"]=> string(110) "a-eshte-arrestuar-burri-per-vjedhje-pronash-angela-martini-tregon-per-here-te-pare-si-qendron-e-verteta-186193" }