A është dakort Berisha me negociatat? Basha "shkrin" gazit gazetarët me përgjigjen

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:45 16-05-2017 A është dakort Berisha me negociatat? Basha

Ditën e sotme, kreu i demokratëve e ka takuar dy herë ish-kryeministrin Sali Berisha për t’u konsultuar lidhur me negociatat dhe marrëveshjen e shumëpritur.

Kur ka dalë nga zyra e Berishës, Basha është pyetur nga gazetarët nëse ish-kryeministri ishte dakort me këto negociata por përgjigja e kryedmeokratit i ka shkrirë gazit.

“Sot për drekë hëngra makarona me sallatë. Edhe qershi”, ka thënë Basha duke zbuluar kështu vetëm menunë e drekës por asgjë mbi qendrimin e Berishës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020979881286621
array(1) { ["section"]=> string(85) "a-eshte-dakort-berisha-me-negociatat-basha-shkrin-gazit-gazetaret-me-pergjigjen-78834" }