A është kjo shakaja më tmerrshme e bërë ndonjëherë? (Video)

Publikuar tek: bota, më 18:58 07-08-2015

Një norvegjez ka menduar që t’i punojë një rreng mikut të tij, duke u shtirur si i vdekur.

I mbuluar me bojë të kuqe dhe me një sëpatë afër tij, Marius të jepte idenë se ishte masakruar dhe pikërisht ky ishte qëllimi i tij.

Shoku i tij, Tom zgjohet për shkak të dritave që fikeshin dhe ndizeshin dhe një ulërime që u dëgjua jashtë dhomës. Kur doli jashtë ai shikon i tmerruar shokun e tij të shtrirë në tokë dhe i “mbuluar” me gjak.

Tom i tmerruar nis të bërtasë, ndërsa miku i tij rrinte i shtrirë në gjendje të “vdekur”.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096859931945801
array(1) { ["section"]=> string(62) "a-eshte-kjo-shakaja-me-tmerrshme-e-bere-ndonjehere-video-17952" }