A është ky tatuazhi më idiot që keni parë ndonjëherë? (Foto)

Publikuar tek: bota, më 22:19 27-07-2017 A është ky tatuazhi më idiot që keni parë ndonjëherë? (Foto)

Një shofer kamioni ka vendosur të pikturojë në trupin e tij një nga tatuazhet më të veçanta në histori.

Disa e kanë quajtur si tatuazhi më idiot, ndërsa të tjerë kanë shprehur simpatinë. Tatuazhi gjigant krijon një iluzion optik që e bën të ngjajë sikur një njeri i vogël gjendet brenda dhe drejton trupin e tij.

Vetë personi në fjalë nuk e beson se tashmë është bërë i famshëm pas përhapjes së fotove në internet.

“Sa herë e shoh veten në pasqyrë habitem, mendoj se është çmenduri”, thotë ai.

twertwe4t34t34t.jpg

5rye45ye45ydegt4g4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bill Gates nuk është më njeriu më i pasur në botë, ja kush ia kaloi
Aksident i rëndë në Spanjë, treni përplaset në stacion, 48 të plagosur »
Article Logic
Execution time: 0.011435985565186
array(1) { ["section"]=> string(63) "a-eshte-ky-tatuazhi-me-idiot-qe-keni-pare-ndonjehere-foto-87572" }