A është ngrohtë në sallën e Kuvendit? Këta deputetë duket se po “thajnë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:54 17-11-2016 A është ngrohtë në sallën e Kuvendit? Këta deputetë duket se po “thajnë” Deputetet e LSI sot ne Kuvend (nga e majta ne te djathte: Petrit Vasili, Monika Kryemadhi, Luan Rama)

Në objektivin e fotografit të kuvendit Agim Rama është vendosur treshja përfaqësuese e LSI-së, Petrit Vasili, kryetar i grupit parlamentar, Monika Kryemadhi dhe Luan Rama. 


Si përherë, preferojnë të ulen në fund të sallës së kuvendit, por duken në një pozicion jo të zakontë.

Edhe pse janë të qeshur, Monika Kryemadhi ka mbledhur duart, duket sikur ka ftohtë, ndërsa Luan Rama nuk e ka hequr fare xhupin, raporton newsbomb.al.

Mos është ftohtë në sallën e kuvendit? Apo ndoshta këta deputetë nuk bëjnë nxemje asnjëherë te foltorja, për sa kohë që kreu i LSI-së është edhe kryetar i Kuvendit????

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093481540679932
array(1) { ["section"]=> string(75) "a-eshte-ngrohte-ne-sallen-e-kuvendit-keta-deputete-duket-se-po-thajne-59868" }