A është shtatzënë Kristela? Reagon ndaj deklaratës së reperit dhe tregon tregon të vërtetën e divorcit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:17 05-08-2016 A është shtatzënë Kristela? Reagon ndaj deklaratës së reperit dhe tregon tregon të vërtetën e divorcit

Kristela Gjoka, aktore e rubrikës “Pa Limit” në Top-Chanel, ka patur një lidhje martesore me reperin Agon Abdullahun, i cili deklaroi se kjo e fundit po pret një fëmijë nga ai.

Ky lajm bëri bujë në të gjitha mediat shqiptare. Kristela ka  hedhur poshtë deklaratën e reperit  duke thënë për Anabel se ish partneri i saj e ka thënë diçka të tillë pas ndarjes për famë.

“Duke qenë se personi në fjalë ka dëshirën e flaktë për famë dhe sigurisht ashtu si është egoja mashkullore e meshkujve shqiptarë kur i lë femra, ka përdorur imazhin tim për këtë gjë. Por gjithsesi kjo ka qenë në favorin tim duke ja lënë në dorë organeve kompetente të drejtësisë,” – është shprehur aktorja duke konfirmuar njëkohësisht se ajo dhe ish burri i saj janë ndarë vetëm tre javë pas martesës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.059366941452026
array(1) { ["section"]=> string(107) "a-eshte-shtatzene-kristela-reagon-ndaj-deklarates-se-reperit-dhe-tregon-tregon-te-verteten-e-divorcit-48869" }