A i dini nofkat e lojtarëve të Kombëtares? Disa janë vërtetë të pabesueshme

Publikuar tek: sport, më 09:24 26-06-2016 A i dini nofkat e lojtarëve të Kombëtares? Disa janë vërtetë të pabesueshme

Mesfushori Ledjan Memushaj është nga ata lojtarë, të cilët ranë më shumë në sy në ndeshjet e fundit të Kombëtares në Francë.

Ky është fakt tashmë, por vlonjati, si për të vërtetuar se vjen nga qyteti i njerëzve me batuta, zbulon për “Panorama Sport” se u ka vënë nga një nofkë të gjithë lojtarëve të skuadrës dhe pjesëtarëve të stafit teknik. Sadikun e ka pagëzuar “kurnaci”, sepse nuk qeras, kurse Balajn “Ivan Drago”, pasi i ngan personazhit në film. Ja të gjitha nofkat e vëna nga Memushaj:

Cana – Legjenda

Berisha – Seriozi

Shehi – Më serioz se Berisha

Lila – Simpatiku

Mavraj – Muri

Hysaj – Bimbo

Ajeti – Tullaci

Abrashi – Pitbulli

Kukeli – I përuluri

Sadiku – Kurnaci

Cikalleshi – Turku

Balaj – Ivan Drago

Roshi – Harmonia

De Biazi – I shqetësuari

Tramexani – Bukuroshi

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091149806976318
array(1) { ["section"]=> string(80) "a-i-dini-nofkat-e-lojtareve-te-kombetares-disa-jane-vertete-te-pabesueshme-44617" }