A i është nënshtruar Lulzim Basha testit të koronavirusit? Përgjigjet kryetari i PD

Publikuar tek: politike, më 15:55 01-04-2020 A i është nënshtruar Lulzim Basha testit të koronavirusit? Përgjigjet kryetari i PD Basha

Kreu i PD Lulzim Basha në një video-konferencë online me gazetarët ka dhënë përgjigje nëse i është nështruar ose jo testit të Covid-19.

Basha është shprehur se nuk ka pasur arsye për të bërë testin kjo pasi së pari s’ka pasur as indikacione dhe as shqetësime dyshuese.  

“Nuk kam pasur indikacione sipas këshillave të mjekëve që të më detyronin të bëja testin”, tha ai.

Kreu demokrat sot gjatë konferencës online me gazetarët i ka bërë disa akuza qeverisë dhe Ramës, të cilit i bën thirrje "që të gjitha energjinë që përdor për të folur për opozitën le t’i përdorë për të ndihmuar shqiptarët".

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091369152069092
array(1) { ["section"]=> string(89) "a-i-eshte-nenshtruar-lulzim-basha-testit-te-koronavirusit-pergjigjet-kryetari-i-pd-200939" }