A i hoqi brinjët Aurela Hoxha? Këto foto super seksi “çmendën” rrjetin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:34 17-08-2017 A i hoqi brinjët Aurela Hoxha? Këto foto super seksi “çmendën” rrjetin

Aurela Hoxha një nga vajzat më seksi të ekraneve shqiptare është përfolur pafund për heqjen e brinjëve dhe operacionet plasatike.

Linjat e saj trupore super seksi kanë hedhur dyshime të forta ndaj është diskutuar gjatë, por Aurela i ka dhënë fund çdo dyshimi. Hoxha e ftuar në emisione të ndryshme teksa është pyetur në lidhje me këtë temë ka thënë se nuk ka bërë asnjë ndërhyrje përveç buzëve.

Por nëse hedhim një sy në instagramin e Aurelës fotot me linjat e ekspozuara kanë hutuar tërë rrjetin. Aurela si gjithmonë në super formë.

Capture.PNG

sdgsgdsg_copy.PNG

fas.PNG

sdgsgdsg.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.016357898712158
array(1) { ["section"]=> string(73) "a-i-hoqi-brinjet-aurela-hoxha-keto-foto-super-seksi-cmenden-rrjetin-89424" }