A i ka hequr brinjët dhe ka fryrë të pasmet? Aurela e tregon “live” në emision (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:41 30-09-2016 A i ka hequr brinjët dhe ka fryrë të pasmet? Aurela e tregon “live” në emision (Foto)

Modelja Aurela Hoxha ka tentuar t’i japë fund thashethemeve se ka bërë ndërhyrje të shumta estetike, madje edhe disa ekstreme si heqja e brinjëve për të holluar belin.

Por Aurela është treguar e gatshme ta dëshmojë përballë doktorit kirurg plastik se nuk ka ndërhyrje as në hundë, brinjë apo të pasme.

Pasi ia ka inspektuar “live” në emisionin “Zonë e Lirë”, doktori ka dhënë “dritën jeshile”. Aurela Hoxha nuk ka ndërhyrje....të paktën në hundë, brinjë dhe të pasme.

sdf34fgr4h4h.jpg

Scrdfg44hot_1.jpg

Scrt444shot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Martesa me Tom Cruise, Nicole Kidman: Isha shumë e re
Vetëm dy javë pas lindjes së vajzës, Miss-i shqiptar surprizon me format (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0066359043121338
array(1) { ["section"]=> string(86) "a-i-ka-hequr-brinjet-dhe-ka-fryre-te-pasmet-aurela-e-tregon-live-ne-emision-foto-54694" }