A i keni parë këta gurë në mes të Tiranës? Gazetari: Çfarë shëmtie!!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:12 06-07-2017 A i keni parë këta gurë në mes të Tiranës? Gazetari: Çfarë shëmtie!!

Vijojnë reagimet për sheshin e rikonstruktuar “Skënderbej”.

Këtë herë është gazetari Dritan Laçi i cili nëprëmjet profilit të tij në rrjetin social Facebook ka komentuar gurët e mëdhenj që gjenden në disa skaje të sheshit.

Në statusin e tij, Laçi shkruan se gurët janë një shëmti e madhe dhe që nuk i kanë hije Tiranës dhe sheshit kryesor të saj.

Reagimi i plotë i Dritan Laçit: 

GURE_NE_tIRANE.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020989179611206
array(1) { ["section"]=> string(70) "a-i-keni-pare-keta-gure-ne-mes-te-tiranes-gazetari-cfare-shemtie-85277" }