'A iku Edi Rama?' Kryeministri 'gajas' rrjetin me MEMEN e goditur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:07 23-06-2019 'A iku Edi Rama?' Kryeministri 'gajas' rrjetin me MEMEN e goditur

Kryeministri Edi Rama ka treguar gjithmonë se i pëlqen shumë memet që shpërndahen në rrjetet sociale.

Kemi parë që shpesherë, Rama publikon meme të ndryshme, ashtu siç ka bërë edhe ditën e sotme.

Kryeministri ka 'gajasur' rrjetin me postimin e tij në Instagram, ku shihet një mace e vogël e futur në një vrimë rruge dhe që nxjerr ngadalë kokën mbi asfalt.

'A iku Edi Rama?', pyet maçoku i trembur nga kryeministri.

sscfxch.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.058726072311401
array(1) { ["section"]=> string(67) "a-iku-edi-rama-kryeministri-gajas-rrjetin-me-memen-e-goditur-169397" }