A ka kjo mace një vrimë gjigande në trupin e saj? (Foto)

Publikuar tek: bota, më 17:17 31-05-2016 A ka kjo mace një vrimë gjigande në trupin e saj? (Foto)

Interneti po çmendet sërish nga iluzioni optik i rradhës, këtë herë me protagoniste një mace, e cila duket të ketë në trupin e saj një vrimë gjigande.

Megjithatë iluzioni i veçantë funksionon vetëm kur macja është në një sfond ngjyrë kafe. Por macja, e cila jeton në Emiratet e Bashkuara Arabe, shpesh del shëtitje në shkretëtirë, dhe ky është momenti i përshtatshëm për fotografin japonez Hanamomo që të kapë iluzionin optik.

momma-cat-illusion-twitter-2.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013053894042969
array(1) { ["section"]=> string(59) "a-ka-kjo-mace-nje-vrime-gjigande-ne-trupin-e-saj-foto-42032" }