A kanë mbërritur huliganët serbë në Elbasan? Mediat publikojnë fotot

Publikuar tek: sport, më 11:11 08-10-2015 A kanë mbërritur huliganët serbë në Elbasan? Mediat publikojnë fotot

Mediat serbe kanë publikuar një foto ku pretendohet se tre persona, pjesë e grupit të “Grobari-Varrmihësit” të skuadrës së Partizanit të Beogradit ndodhen në Elbasan.

Në foto, personat shihen me tre gisha lart, një simbol serb ky, dhe përpara kanë banderolën e tyre. Fytyrat janë mbuluar nga vetë mediat e Serbisë, gjithsesi mbetet e paqartë nëse kjo foto është realizuar sot, në një kohë kur stadiumi që prej ditës së djeshme ndodhen nën masa të rrepta sigurie.

Lexo edhe: Shikoni sa kohë të lirë kanë serbët, xhiro përpara hotelit (Foto-Ekskluzive)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029036045074463
array(1) { ["section"]=> string(73) "a-kane-mberritur-huliganet-serbe-ne-elbasan-mediat-publikojne-fotot-22611" }