A kishit veshur jelek antiplumb? Rama shkrin së qeshuri gazetarët: E dini që s’e kam problem trupin tim! Dje s'jua provoj dot, sot u'a kisha provu me...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:37 30-06-2020 A kishit veshur jelek antiplumb? Rama shkrin së qeshuri gazetarët: E dini që s’e kam problem trupin tim! Dje s'jua provoj dot, sot u'a kisha provu me... Edi Rama

Kryeministri Edi Rama në mbyllje të vizitës në Kosovë gjatë një konference për shtyp është  pyetur nga gazetarët lidhur me zërat se ditën e djeshme kur mbërriti kishte veshur jelek antiplumb.

Rama me një batutë tha se për dje s’ua provon dot ndërsa sot do ta bënte me qejf.

“Dje s’jua provoj dot sot ua kisha provu me qejf, se e dini  që unë nuk e kam problem trupin tim e kam provuar në kohë të padyshimta.(gazetarët qeshin)

Aman më lini kur të shkoj në tiranë të dëgjoj nga këto. Mos i sillni deri këtu lajmet nga puseta e Saliut deri këtu se dua të kem punë dhe me Saliun. Çhyn këtu antiplumbi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093269348144531
array(1) { ["section"]=> string(152) "a-kishit-veshur-jelek-antiplumb-rama-shkrin-se-qeshuri-gazetaret-e-dini-qe-s-e-kam-problem-trupin-tim-dje-s-jua-provoj-dot-sot-u-a-kisha-provu-me-212322" }