'A kishte gay mes partizanëve?', Elton Ilirjani pozon pranë varrezave: Po të isha unë në çdo llogore...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:55 23-10-2019 'A kishte gay mes partizanëve?', Elton Ilirjani pozon pranë varrezave: Po të isha unë në çdo llogore...

Biznesmeni Elton Ilirjani është kthyer në një ndër personazhet më të komentuar të momentit që kur pranoi hapur prirjet e tij seksuale.

Së fundmi ai ka publikuar disa foto në Instagram, ku ka pozuar pranë varrezave të dëshmorëve në Pezë.

Me buzëkuqin e tij në dorë, dhe me kapele partizani, biznesmeni duket majft i lumtur.

Në një nga fotot, biznesmeni shkruan "A kishte Gay mes partizanëve? Apo ishin të gjithe jo-gay dhe jo biselsualë? Asnjë, po asnjë nuk kishte? Kë të pyesim? Kë mo amani se Nexhua vetëm mashtrime na thotë qe nga epoka e gurit. Rëndësi ka që partizanët luftuan edhe për mua Gejin dhe BQ që të fitoja lirinë edhe unë".

Ndërsa në foton tjetër shkruan "Kush e di sa do më donin shokët e batalionit, në çdo llogore do pastroja pushkët me të cilat do vrisnim armikun".

Screenshot_4.jpgScreenshot_5.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047492027282715
array(1) { ["section"]=> string(102) "a-kishte-gay-mes-partizaneve-elton-ilirjani-pozon-prane-varrezave-po-te-isha-une-ne-cdo-llogore-183205" }