'A lum ai burri jot...', Ermal Mamaqi i bën komentin më të bukur Amit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:15 21-05-2019 'A lum ai burri jot...', Ermal Mamaqi i bën komentin më të bukur Amit

Amarda Toska është një ndër personazhet më të dashura dhe më të ndjekura nga publiku shqiptar.

Së fundmi Ami  ajo ka publikuar disa foto të reja në Instagram ku shfaqet shumë magjepsëse me flokët valë dhe buzët e kuqe.

Ndër të gjitha komentet e ndjekësve ai që tërhoqi vëmendjen ishte i Ermal Mamaqit i cili mesa duket nuk i ka rezistuar dot bukurisë së bashkëshortes së tij.

“A lum ai burri jot… të dua”- shkruan moderatori.

 

auto_ami31558425239.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070199966430664
array(1) { ["section"]=> string(70) "a-lum-ai-burri-jot-ermal-mamaqi-i-ben-komentin-me-te-bukur-amit-165094" }