‘A mundet njeri ta refuzojë’, Rozana Radi rikthehet në ‘Kënga Magjike’ dhe falenderon publikisht këtë ARTISTE

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:29 07-11-2019 ‘A mundet njeri ta refuzojë’, Rozana Radi rikthehet në ‘Kënga Magjike’ dhe falenderon publikisht këtë ARTISTE

Këngëtarja Rozana Radi do të konkurojë sërish këtë vit në festivalin "Kënga Magjike", por jo me këngë.

Ajo do të shkruajë një tekst për kolegen e saj Marsela Çibukajn dhe këtë e zbyulon vetë Rozana në një postim në Instagram.

Ajo thotë se asnjë kompozitor apo teksshkrues nuk mund ta refuzojë këtë këngëtare.

"Jam shumë, por shumë e lumtur që një këngëtare me një karakter shumë të fortë artistik si Marsela Çibukaj me rikthehu pas 1 viti pauzë si autore tekstesh në ‘Kënga Magjike’. A mundet një kompozitor a një tekstshkrues të refuzojë një zë si Marsela? E dua shumë këtë artiste dhe më besoni që i kam dhënë shpirtin në këtë këngë, shkruan Rozana.

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

?

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007465124130249
array(1) { ["section"]=> string(111) "a-mundet-njeri-ta-refuzoje-rozana-radi-rikthehet-ne-kenga-magjike-dhe-falenderon-publikisht-kete-artiste-185030" }