A ngjan Astrit Veliaj me Arben Ndokën? Basha ironi me gazetaren: Aq sa televizioni yt me një motoskaf droge

Publikuar tek: politike, më 15:02 12-02-2018 A ngjan Astrit Veliaj me Arben Ndokën? Basha ironi me gazetaren: Aq sa televizioni yt me një motoskaf droge

Pas përfundimit të mbledhjes së partisë Demokratike, Lulzim Basha doli në një deklaratë për mediat. 

Teksa sqaroi çështjet që u diskutuan në mbledhje, Basha u pyet nga gazetarët për deputetin Astrit Veliaj, që do të zërë vendin e Eduard Halimit.

Basha u pyet nga gazetarja nëse ka të ngjashme mes deputetit Astrit Veliaj dhe Arben Ndokës së PS-së, Basha u shpreh: S’kanë lidhje fare, ata ngjajnë sa televizioni juaj me një motoskaf droge”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010692834854126
array(1) { ["section"]=> string(112) "a-ngjan-astrit-veliaj-me-arben-ndoken-basha-ironi-me-gazetaren-aq-sa-televizioni-yt-me-nje-motoskaf-droge-110008" }