A po provokon Rita Ora Rihanna-n me fotot erotike me Chris Brown? (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:22 19-08-2015 A po provokon Rita Ora Rihanna-n me fotot erotike me Chris Brown? (Foto)

Rita Ora dhe Chris Brown kanë publikuar ditën e djeshme videoklipin e ri, i cili po vijon të komentohet nga mediat e huaja edhe për shkak të skenave erotike mes dy këngëtareve.

Por, ato po ngjallin gjithnjë e më shumë debat janë fotot që Rita përzgjedh të publikojë në instagram, pjesë të klipit “Body on me”. Fotot i përkasin momenteve të nxehta të Ritës dhe Chris, aq sa kjo po komentohet si një provokim që po i bëhet këngëtares tjetër dhe njëkohësisht ish-të dashurës së Chris Brown, Rihanna-s.

Ende nuk ka asnjë reagim të Rihanna-s pas publikimit të videos dhe nuk dihet nëse këngëtarja nga Barbadosi do të flasë pas provokimeve të Ritës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024636030197144
array(1) { ["section"]=> string(75) "a-po-provokon-rita-ora-rihanna-n-me-fotot-erotike-me-chris-brown-foto-18716" }