Abrashi ndez tifozërinë prag ndeshjes me Rumaninë: Do kërkojmë fitore për ju në Europian

Publikuar tek: sport, më 11:09 16-06-2016 Abrashi ndez tifozërinë prag ndeshjes me Rumaninë: Do kërkojmë fitore për ju në Europian

Amir Abrashi, futbollisti i kombëtares shqiptare komenton ndeshjen e mbrëmshme me Francën ku ekipi ynë i kombëtares bëri një ndeshje fantastike që u pasqyrua në gjithë Europën.

Abrashi ka ndezur tifozërinë me fjalët e tij këtë mëngjes ndërsa ekipi po përgatitet të luajë kundër Rumanisë.

“U munduam, luftuam por në fund fati nuk ishte me ne. Jemi krenar që kemi tifozët më të mirë në botë pas vetes dhe do të kërkojmë fitore për ju në evropian”, shkruan Abrashi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070819854736328
array(1) { ["section"]=> string(93) "abrashi-ndez-tifozerine-prag-ndeshjes-me-rumanine-do-kerkojme-fitore-per-ju-ne-europian-43689" }