Abuzoi me vajzën e mitur për 4 vite, dënohet me 1 503 vite burg babai 41 vjeçar

Publikuar tek: bota, më 19:01 24-10-2016 Abuzoi me vajzën e mitur për 4 vite, dënohet me 1 503 vite burg babai 41 vjeçar

Një person në Fresno, Kaliforni u dënua me 1,503 vite burg për përdhunimin e vajzën e tij të mitur për një periudhë katër vjeçare.

 

41-vjeçari, i cili nuk është identifikuar për shkak se mund të zbulohet identiteti i vajzës, u dënua këtë të premte në burgun  Fresno Superior Court, raportoi Fresno Bee.

Gjykatësi Edward Sarkisian Jr., i cili njoftoi dënimin, tha se 41 vjeçari është  "rrezik serioz për shoqërinë" dhe vuri në dukje se ai nuk kishte treguar pendesë dhe ka fajësuar vajzën e tij për situatë e shkaktuar.

Vajza ishte abuzuar dhe më parë njga një mik i familjes por në vend që të mbrohej nga i ati, ai e ktheu atë në "një pjesë të pronës",- tha prokurori Nicole Galstan. /Newsbomb.al/

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025499105453491
array(1) { ["section"]=> string(84) "abuzoi-me-vajzen-e-mitur-per-4-vite-denohet-me-1-503-vite-burg-babai-41-vjecar-57259" }