Abuzoi seksualisht me pulën, dënohet me burg

Publikuar tek: bota, më 15:57 06-07-2017 Abuzoi seksualisht me pulën, dënohet me burg

Një 27-vjeçar nga Shtetet e Bashkuara është shpallur fajtor dhe dënuar me 20 ditë burg për abuzimin seksual të një pule.

Joshua Brian Woltmon nga Oregoni u arrestua në muajin maj dhe u gjet fajtor për abuzim seksual me “qëllim arritjen e kënaqësisë seksuale”, me një pulë. Ai gjithashtu është akuzuar për nxjerrjen e penisit në publik dhe kërcënimin e një kalimtari.

Emri i tij tashmë do të jetë në listën e zezë të personave me histori të ngacmimeve dhe abuzimeve seksuale me njerëz por edhe kafshë. /Newsbomb.al

ergtwe45t4gh4ehy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Franca do ndalojë të gjitha makinat me naftë dhe benzinë
Ky djalë i mbuluar me gjak tmerron pasagjerët e avionit, s’do ta besoni shkakun (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010532855987549
array(1) { ["section"]=> string(49) "abuzoi-seksualisht-me-pulen-denohet-me-burg-85252" }