Abuzuan seksualisht me të miturën përmes shantazheve me video, del para Gjykatës 65 vjeçari dhe 3 të rinjtë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:41 01-06-2020 Abuzuan seksualisht me të miturën përmes shantazheve me video, del para Gjykatës 65 vjeçari dhe 3 të rinjtë Nje foto ilustruese dhe Abaz Doku

Abaz Doku dhe 3 të rinjtë e akuzuar për përdhunimin e një 15 vjeçareje në Kamëz kanë dalë para Gjykatës.

Ata akuzohen për veprat penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur”, ”Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur të moshës 14 deri në 18 vjeç”, “Shtytja e të miturëve në krim” dhe “Vepra të turpshme”, të gjitha kryer në bashkëpunim.

Kujtojmë se rasti është denoncuar fillimisht nga vajza e mitur e cila është shantazhuar me video intime nga i moshuari i cili ka qenë dhe roje në shkollën e saj.

LEXO EDHE: https://www.newsbomb.al/15-vjecarja-e-abuzuar-seksualisht-nga-65-vjecari-kerkoi-ndihme-me-telefon-alo-me-ndihmoni-po-me-poshterojne-me-video-intime-si-u-zbulua-rrjeti-i-pedofileve-ne-tirane-208465

LEXO EDHE: https://www.newsbomb.al/detaje-te-renda-nga-perdhunimi-i-te-mitures-ne-tirane-roja-i-shkolles-e-shantazhonte-dhe-perndiqte-prej-nje-viti-208489

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096549987792969
array(1) { ["section"]=> string(113) "abuzuan-seksualisht-me-te-mituren-permes-shantazheve-me-video-del-para-gjykates-65-vjecari-dhe-3-te-rinjte-208621" }