Action Bronson publikon këngën e re, nuk harron flamurin shqiptar (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:59 21-10-2016 Action Bronson publikon këngën e re, nuk harron flamurin shqiptar (Video)

Këngëtari i njohur shqiptaro-amerikan Action Bronson ka publikuar videoklipin e këngës së re “Durag vs Headband.”

Në video duket reperi Action Bronson si dhe prezantuesi Big Body Bes, të cilët kryejnë disa veprime ekstreme, si përplasja me makinë në një fole me vezë, sëpata, armë zjarri, por nuk mungon as kali i bardhë mbi të cilin Big Body Bes mban flamurin shqiptar që është pjesë e thuajse çdo videoklipi të tij.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051055908203125
array(1) { ["section"]=> string(76) "action-bronson-publikon-kengen-e-re-nuk-harron-flamurin-shqiptar-video-56938" }