Adele: Beyonce është frymëzimi im

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:35 04-05-2016 Adele: Beyonce është frymëzimi im

Këngëtarja britanike Adel duket se frymëzohet nga ylli Beyonce.

27 vjeçarja e ka vërtetuar këtë me anë të një postimi në rrjetet sociale ku shihet duke përqafuar një poster të albumit të fundit të Beyonse ‘’Lemonade’’.

Britanikja e cilëson Beyoncen si personin më të adhurueshëm që e lë pa fjalë me veprat e saj.

“Unë nuk jam vonë, por kam mbetur pa fjalë. Beyonce është personi më frymëzues që kam njohur ndonjëherë, e adhuroj, talentin e saj, bukurinë dhe etikën e punës. Të vlerësoj aq shumë! Faleminderit zot për Beyoncen” shkruan Adel.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025630950927734
array(1) { ["section"]=> string(38) "adele-beyonce-eshte-frymezimi-im-39474" }