Adele publikon këngën e re (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:38 23-05-2016

Britanikja Adele ka publikuar këngën e saj më të re “Send My Love”. Kënga është pjesë e albumit “25” dhe ndonëse ka vetëm disa orë që është publikuar në kanalin muzikor në internet “Youtube”, ka kapur me shpejtësi shifrën e 1 milion shikimeve.

Kjo është kënga e tretë e albumit “25” që Adele i ka përgatitur videoklip, pas “Hello” dhe “When we were young”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021033048629761
array(1) { ["section"]=> string(38) "adele-publikon-kengen-e-re-video-41269" }