Adelina Ismaili publikon foton e parë të shtatzënisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:19 03-01-2017 Adelina Ismaili publikon foton e parë të shtatzënisë

Këngëtarja Adelina Ismaili po pret të bëhet nënë për herë të parë. Ajo ka publikuar foton e vetme përgjatë shtatzënisë me barkun e rrumbullakët ku ndodhet pranë bashkëshortit dhe oxhakut.

Adelina prej muajsh është në pritje të fëmijës së saj të parë dhe i është përkushtuar totalisht atij.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011484861373901
array(1) { ["section"]=> string(58) "adelina-ismaili-publikon-foton-e-pare-te-shtatzenise-64536" }