Adelina Tahiri me bikini minimaliste, provokon keq ndjekësit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:33 12-08-2020 Adelina Tahiri me bikini minimaliste, provokon keq ndjekësit (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri  është një ndër personazhet më të dashur për pulikun shqiptar.

Edhe pse kohët e fundit nuk ka qenë shumë aktive në projektet muzikore, ajo qëndron pranë fansave me publikimet që bën shpesh herë në rrjetet sociale nga jeta e përditshme.

Duket së këngëtarja ditën e sotme ka vendosur t’i vejë ‘flakën’ rrjeteve sociale. Ajo ka postuar disa foto në ‘Intagram’ me bikini, ku ka vënë në pah format e saj trupor.

Në një nga fotot Adelina e veshur me bikini, i ka kthyer të pasmet kamerës, ndësa në një foto tjetër shfaqet me bikini minimaliste dhe i lë pak vend imagjinatës.

Në foton e fundit pak minuta më parë, ajo është shaqur me një bikini minimaliste me ‘dollarë’.

Screenshot_1.pngScreenshot_2.pngScreenshot_3.pngScreenshot_4.pngScreenshot_5.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010430812835693
array(1) { ["section"]=> string(71) "adelina-tahiri-me-bikini-minimaliste-provokon-keq-ndjekesit-foto-216908" }