Adelina Tahiri: Nuk dua meshkuj, dashuroj veten

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:37 27-02-2016 Adelina Tahiri: Nuk dua meshkuj, dashuroj veten

Adelina Tahiri ndihet në dashuri me veten dhe nuk pranon asnjë mashkull pranë saj, për momentin. Kështu është shprehur në emisionin Oktapod të Turjan Hyskajt, vetë këngëtarja kosovare, e cila ka vënë në dukje se lidhjet me meshkujt nuk i kanë dalë sic ajo i ka menduar, por krejt e kundërta. Edhe pse “fajëson” mediat që nuk ka gjetur një mashkull sic e ka menduar, Tahiri pranon se ka patur meshkuj që janë zënë edhe fizikisht për të. Këngëtarja përgatit publikun se së shpejti del një hit i ri i saj dhe pohon se do t’i rikthehet intensivisht muzikës, tani që ka gjetur qetësi dhe përkedheljen e familjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025048017501831
array(1) { ["section"]=> string(51) "adelina-tahiri-nuk-dua-meshkuj-dashuroj-veten-33693" }