‘’Adi Krasta është i papuni më i aftë në Shqipëri’’

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:12 11-03-2016 ‘’Adi Krasta është i papuni më i aftë në Shqipëri’’

‘’Adi Krasta është i papuni më i aftë në Shqipëri’’, ky është konkluzioni i gazetarit Blendi Salaj për moderatorin Krasta që pas mbylljes së ‘’Agon Channel’’ ku drejtonte ‘”A Show’’.

Për Salajn, Krasta është shembulli i gazetarit me qëndrim.

“Me mikun dhe kolegun Adi Krasta dhe studentët e Medias Aktive. Adin e kam shembull të gazetarit me qëndrim dhe e vlerësoj si të papunin më të aftë në Shqipëri’’, shkruan Salaj, teksa publikon edhe foton me Krastën dhe studentët.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pas fotos dyshe në vaskë, reagon futbollisti Keidi Bare: Dua të pastroj imazhin tim…
Kiri një dedikim të fortë të atit, Azem Hajdarit: Babë kam shumë mall për të taku e me t’rrok fort »
Article Logic
Execution time: 0.010063886642456
array(1) { ["section"]=> string(53) "adi-krasta-eshte-i-papuni-me-i-afte-ne-shqiperi-34832" }