Adi Krasta habit të gjithë, nga kritik i qeverisë Rama bën kthesë të papritur “live” në emision

Publikuar tek: aktualitet, më 17:38 28-05-2017 Adi Krasta habit të gjithë, nga kritik i qeverisë Rama bën kthesë të papritur “live” në emision

Moderatori Adi Krasta është njohur si kritikues i qeverisë Rama ditën e sotme ka habitur të gjithë për shkak se u ka bërë thirrje “live” në emision gjirokastritëve që të votojnë Blendi Çuçin i cili është kandidat i PS.

Ish- ministri i Shtetit për Çështjet Vendore njëherësh Koordinator Kombëtar Kundër Korrupsionit Blendi Çuci ka qenë i ftuar në emisionin e “Diell” të Adi Krastës i cili pas deklaratës së moderatorit ka treguar eksperiencën e tij politike në PS.

Deklarata e Krastës është bërë në fund të bisedës ku tha “Jepjani votën pa menduar dy herë Bledi Çuçit pasi është korrekt, rezultativ dhe i ndershëm”.

Kjo deklaratë e Krastës ka habitur habitur sepse ai njihet si një nga kritikët e qeverisë Rama. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Helmimi i Bashës, gazetarja jep alarmin: Mund të jemi përpara një akti terrorist
Ngjarje e rëndë, 13-vjeçari humb jetën pasi bie nga biçikleta »
Article Logic
Execution time: 0.010460138320923
array(1) { ["section"]=> string(98) "adi-krasta-habit-te-gjithe-nga-kritik-i-qeverise-rama-ben-kthese-te-papritur-live-ne-emision-80294" }