Administratori i OSHEE-së del në terren, inspekton shërbimin në Shkodër (FOTOT)

Publikuar tek: ekonomi, më 17:53 04-10-2016 Administratori i OSHEE-së del në terren, inspekton shërbimin në Shkodër (FOTOT)

Administratori i OSHEE-së del në terren dhe inspekton shërbimin në Shkodër.

OSHEE ka përfunduar modernizimin dhe është duke implimentuar sistemin e menaxhimit të radhës në 14 qendrat e para të Kujdesit ndaj Klientit në të gjithë vendin.

 Administratori i OSHEE, Adrian Çela ishte sot në Shkodër ku ka inspektuar nga afër zbatimin e këtij projekti në një nga qendrat e Kujdesit ndaj Klientit.

Çela ka deklaruar se brenda vitit 2017, me fondet e OSHEE-së do të investohen në total rreth 20 milionë dollarë për rajonin e Shkodrës, si kurrë më parë në 25 vjet.

sherbimklienti.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097701549530029
array(1) { ["section"]=> string(82) "administratori-i-oshee-se-del-ne-terren-inspekton-sherbimin-ne-shkoder-fotot-55077" }