Adoleshenti i pret kokën rivalit të tij dhe i'a dërgon në foto të dashurës si shenjë e dashurisë

Publikuar tek: bota, më 16:25 04-11-2016 Adoleshenti i pret kokën rivalit të tij dhe i'a dërgon në foto të dashurës si shenjë e dashurisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mes të rinjsh në Rusi ku Nikita Rasskazov, 16 vjeç i ka prerë kokën rivalit të tij të dashurisë 19 vjeçarit Artyom Shustov.

 Dy të rinjtë lanë një takim në një park për tu sqaruar në lidhje me debatet e tyre për 17-vjeçaren Matsneva Olena, pastaj 16 vjeçari i ka prerë kokën të riut duke ja dërguar me foto si shenjë ndaj të dashurës së tij, raporton Daily Mail.

Sipas raportimeve i riu ishte gjallë kur i preku kokën dhe pastaj trupin. Pastaj ai e futi në një qese gjigante dhe e fshehu në pyll. Më vonë ai shkoi në shtëpi dhe fshehu rrobat./Newsbomb.al/

i_riu_3.jpg3A0884A600000578-3902152-image-a-49_1478189327091.jpg

i_riu_2.jpg

i_riu.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kujt ia merrte mendja që patatja mund të përdoret si antenë televizori (Foto)
Policia kineze merr masa të rrepta për shoferët me dritat e gjata ndezur, jo vetëm gjobë por edhe torturë »
Article Logic
Execution time: 0.01280403137207
array(1) { ["section"]=> string(102) "adoleshenti-i-pret-koken-rivalit-te-tij-dhe-i-a-dergon-ne-foto-te-dashures-si-shenje-e-dashurise-58423" }