Adoleshenti shpenzon 20 mijë paund për t’i ngjarë idhullit të tij, por dështon

Publikuar tek: bota, më 17:13 23-09-2016 Adoleshenti shpenzon 20 mijë paund për t’i ngjarë idhullit të tij, por dështon

Adoleshenti shpenzoi 20 mijë paund për t’u dukur si idhulli i tij, David Beckam, por në fakt nuk ka mundur t’ia arrijë qëllimit siç duhet.

Jack Jonson është një adoleshent i papunë i cili merr nga shteti 15.000 paund në vit. 

Jack Jonson nga Bulwell, Nottingham është aq i pasionuar ndaj idhullit të tij të futbollit, saqë ka realizuar disa trajnime kozmetike duke përfshirë injeksionet e botox,  fryrjen e buzëve , madje dhe trajtimin e dhëmbëve, raporton Daily Mail.

"Unë kam kërkuar gjithmonë që të dukem si ai sepse nuk kam dëgjuar një person në këtë planet që të kenë thënë se ai është i shëmtuar. Unë jam një tifoz i tij, pasi ai nisi nga askushi dhe ndërtoi një imazh dhe personalitet të tij”- ka thënë 19-vjeçari. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nuk ka marrëveshje BE-SHBA për tregtinë e lirë deri në përfundim të mandatit të Obamës
Shkencëtari: Të vrasim të gjitha macet, që të shpëtojmë zogjtë »
Article Logic
Execution time: 0.011316061019897
array(1) { ["section"]=> string(83) "adoleshenti-shpenzon-20-mije-paund-per-t-i-ngjare-idhullit-te-tij-por-deshton-53908" }