Aeroplani bie frikshëm nga ajri në tokë, publikohen pamjet

Publikuar tek: bota, më 11:16 03-06-2017 Aeroplani bie frikshëm nga ajri në tokë, publikohen pamjet

Një aeroplan ka bërë një rënie emergjente nga ajri në Aeroportin e Mogadishu, Somalia.

Momenti i rënies së frikshme është publikuar nga CNN. Siç duket ka qenë një problem teknik, dhe menjëherë në vendngjarje arritën zjarrfikësit. Fatmirësisht nuk ka patur viktima, ndonëse tronditjet ishin të mëdha gjatë kontaktit me tokën./Newsbomb.al/ 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një infermiere vret 8 pacientë, arsyeja është shokuese
ÇMENDURI, i dha "like" fotos së të dashurës, 15-vjeçari vret shokun me tre plumba »
Article Logic
Execution time: 0.012457847595215
array(1) { ["section"]=> string(63) "aeroplani-bie-frikshem-nga-ajri-ne-toke-publikohen-pamjet-81071" }