Aeroporti i Kukësit, Rama: Kuksianët do t’i marr vetë në Londër, të votojnë PD. Demokratët kanë 120 vota falas nga unë

Publikuar tek: politike, më 13:09 29-09-2020 Aeroporti i Kukësit, Rama: Kuksianët do t’i marr vetë në Londër, të votojnë PD. Demokratët kanë 120 vota falas nga unë FotoMontazh: Kryeministri Rama

Kryeministri Rama shprehet i bindur se së shpejti Aeroporti i Kukësit do të nisë fluturimet.

Në konferencën për mediat, Rama tha se është i bindur se nëse nuk ndërhyn ndonjë “forcë maxhore”, kuksianët kryeministri do shkojë t’i marrë vet në Londër e ti kthejë në Kukës.

“Jam i bindur që nëse larg qoft ndonjë forcë maxhore nuk do ndërhyjë, kuksianët nga Londra që janë tallur dhe më kanë përqeshur në facebook. Do ti marrë nga Londa dhe do t’i sjell në Kukës. Do t’i marr vetë. Do t’i sjell në Kukës të votojnë PD. PD do ketë 120 vota falas nga unë”, tha Rama.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087349414825439
array(1) { ["section"]=> string(121) "aeroporti-i-kukesit-rama-kuksianet-do-t-i-marr-vete-ne-londer-te-votojne-pd-demokratet-kane-120-vota-falas-nga-une-222091" }