“Afër detit, afër mbretit”! Çfarë “fshehin” ndër këmbë këshilltari i Ramës dhe kryebashkiaku i Vlorës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:27 29-04-2017 “Afër detit, afër mbretit”! Çfarë “fshehin” ndër këmbë këshilltari i Ramës dhe kryebashkiaku i Vlorës

Këta personazhe të njohur padyshim janë duke ia ndjerë lezetin shprehjes: “Afër detit, afër mbretit”!

Është fjala për këshilltarin e Ramës për Trashëgiminë Kulturore, Artan Shkreli, kryebashkiakun e Vlorës Dritan Leli dhe pronarin e një restoranti shumë të njohur në qytetin bregdetar, Tikun.

Shkreli, Leli dhe Tiku po pijnë nga një gotë dhe po shijojnë natyrën bregdetare ndërsa te këmbët “fshehin” një shishe të tërë që me siguri do i ketë dhënë edhe më shumë atmosferë kësaj pamjeje piktoreske mes miqsh të mirë.

lele.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020413160324097
array(1) { ["section"]=> string(101) "afer-detit-afer-mbretit-cfare-fshehin-nder-kembe-keshilltari-i-rames-dhe-kryebashkiaku-i-vlores-76866" }