Afërdita Dreshaj foto me Gojanoviç, komentuesi e ‘’bën për një lek’’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:52 07-05-2016 Afërdita Dreshaj foto me Gojanoviç, komentuesi e ‘’bën për një lek’’

Afërdita Dreshaj foto me Marko Gojanoviç por komentuesi e ‘’bën për një lek’’. Dreshaj ka pozuar me Gojanoviç, po kështu dhe modelja shqiptare Tika Camaj, në një foto shumë interesante, por qytetari i bën për një lek.

‘’Pse del me serbët? Tradhëtare e ndyrë’’, u shkruan ai.

Dreshaj, modele dhe këngëtare është shqiptare e Malit të Zi, ndërsa Gojanoviç, model nga Kroacia.

‘’Familje’’, shkruan në foton e saj Dreshaj që me sa duket ka ngjallur reagim. Janë të shumta rastet kur shqiptarët demostrojnë urrejtje për serbët dhe anasjelltas. 

Një histori e dhimbshme mes nesh dhe tyre, që tashmë është lënë pas…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012496948242188
array(1) { ["section"]=> string(69) "aferdita-dreshaj-foto-me-gojanovic-komentuesi-e-ben-per-nje-lek-39736" }