Afrona i “qep” gojën Bleros (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:40 09-08-2016 Afrona i “qep” gojën Bleros (FOTO)

Blero dhe modelja Afrona Dika janë më të dashuruar se kurrë. Ata janë parë shpeshherë të lumtur nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Në këtë foto Afrona i ka mbyllur gojën Bleros me njërën dorë, ndërkohë që e ka përqafuar me tjetrën.

Nuk dihet arsyeja, ndoshta Blero ka dashur të thotë diçka që Afronës s’i ka pëlqyer, dhe asaj i është dashur t'i “qep” gojën këngëtarit. Ose kjo mund të jetë një formë përkëdheljeje ndaj Bleros.

afrona_dhe_blero.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024523019790649
array(1) { ["section"]=> string(36) "afrona-i-qep-gojen-bleros-foto-49269" }