Agjencia e Mbrojtjes së Konsumatorit “dend” me gjoba qytetarët: Festë ose jo...

Publikuar tek: aktualitet, më 15:43 14-02-2018 Agjencia e Mbrojtjes së Konsumatorit “dend” me gjoba qytetarët: Festë ose jo...

Agjencia e Mbrojtjes së Konsumatorit (AMK), ndonëse sot është Shën Valentin, nuk i ka kursyer qytetarët e Tiranës kur ka ardhur puna te mbajtja pastër e ambientit.

Një numër i madh gjobash për bizneset që kanë lënë e hedhur plehrat gjithandej.

“Festë ose jo, puna për të mbajtur pastër qytetin vijon për ne dhe kolegët e Drejtorianr1. Nëse e dashuron Tir nën, shprehe duke mos ndotur”, shkruan AMK ndërsa ndan fotot duke bërë transparente gjobat dhe arsyet e tyre.

f.jpg

f5.jpg

f6.jpg

fg7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014086961746216
array(1) { ["section"]=> string(80) "agjencia-e-mbrojtjes-se-konsumatorit-dend-me-gjoba-qytetaret-feste-ose-jo-110243" }