Agjenti i SHISH qëllon veten me armë zjarri

Publikuar tek: aktualitet, më 06:46 20-05-2017 Agjenti i SHISH qëllon veten me armë zjarri

Mbrëmjen e djeshme rreth orës 22:30 ka shkuar në spitalin e SQU -së i plagosur me armë zjarri, agjenti i SHISH.

Burime nga Policia bëjnë me dije se i plagosur me armë zjarri ka mbetur shtetasi A. Q., 48 vjeç, banues në Vorë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

 Nga hetimet paraprake dyshohet se është vetëplagosur me armë zjarri.

Nga deklarimet paraprake shtetasi i lartpërmendur është punonjës i shërbimit informativ. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Marrëveshja e 18 majit e shpjeguar për fëmijë dhe si e hëngrën partitë e vogla...”
Kamioni del nga rruga, ndërron jetë 24 vjeçari, plagoset rëndë pasagjeri »
Article Logic
Execution time: 0.0095179080963135
array(1) { ["section"]=> string(49) "agjenti-i-shish-qellon-veten-me-arme-zjarri-79292" }