Agolli dhe Cikalleshi në konferencë: Jemi në pritje për diçka madhore

Publikuar tek: sport, më 16:30 21-06-2016 Agolli dhe Cikalleshi në konferencë: Jemi në pritje për diçka madhore

Kapiteni i kombëtares shqiptare në dy ndjeshe, Ansi Agolli dhe sulmuesi Sokol Cikalleshi kanë dalë sot në një konferencë të shkurtër për media pas stërvitjes së shkurtër, tashmë në pritje të rezultateve nga ndeshjet e tjera për të parë nëse do të kalojnë fazën e grupeve.

Agolli: Morali është mjaft i lartë, po presim me padurim nëse do të kemi fatin të luajmë edhe një ndeshje tjetër dhe të përgatitemi sa më mirë për të. Pas dy ndeshjeve të para pa fat, shpresoj shumë që do kemi fat. Mendoj se nuk është vetëm fati por e meritojmë. Goli ndaj Rumanisë ishte një moment çlirimi, kisha vite që e prisja.

Cikalleshi: Vendi i sulmuesit nuk është prona ime. Trajneri ie ka gjykuar se paraqitja e Sadikut ka qenë më e mirë por nuk jemi këtu për te dikutuar nëse ekipi do ishte më mirë me Cikalleshin apo me ndonjë tjetër. Ajo që është e rëndësishme është pritja për diçka madhore.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021188020706177
array(1) { ["section"]=> string(74) "agolli-dhe-cikalleshi-ne-konference-jemi-ne-pritje-per-dicka-madhore-44185" }