Agon Amiga flet për marrëdhënien me Getoarin: I kemi ndërprerë kontaktet në mënyrë banale

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:32 29-09-2020 Agon Amiga flet për marrëdhënien me Getoarin: I kemi ndërprerë kontaktet në mënyrë banale

Agon Amiga dhe Getoar Selimi janë dy nga artistët më të njohur në estradën shqiptare, që vite më parë sollën revolucionin në zhanrin hip-hop.

Fillimisht ata u prezantuan si “Tingulli 3nt”, ndërsa vite më vonë themeluan label-in “Babastars”.

Edhe pse patën shumë suksese në muzikë, rrugët e tyre u ndanë në mënyrë jo paqësore, ndërkohë që Agon Amiga ka folur rreth marrëdhënies me Getoarin për Abc Neës.

I pyetur nëse flasin ende, ai është përgjigjur: “Fatkeqësisht jo, më fal që mu duhet ta them këtu, i kemi ndërpre në mënyrë shumë banale kontaktin. Unë i kam thënë edhe atij, i kemi bërë 20 vite karrierë bashkë, eja i ndajmë gjërat në tavolinë, nuk po këndojmë më, por të paktën mbesin miq”.


Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012819051742554
array(1) { ["section"]=> string(95) "agon-amiga-flet-per-marredhenien-me-getoarin-i-kemi-nderprere-kontaktet-ne-menyre-banale-222168" }