Agron Duka: Jam lindur e rritur në Shijak, ama nuk guxoj të kandidoj përballë asnjë kandidati se...

Publikuar tek: politike, më 21:47 15-05-2019 Agron Duka: Jam lindur e rritur në Shijak, ama nuk guxoj të kandidoj përballë asnjë kandidati se...

Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste Agron Duka shprehet se nevoja e ndryshimit të sistemit zgjedhor në vend është emergjente.

Unë jam lerë e rritur në Shijak dhe sot jam 61 vjeç, ama nuk guxoj të kandidojë përballë asnjë kandidati tha Duka në emisionin 'Arena', duke shtuar se mendimi i njerëzve atje dhe struktura zgjedhore është e tillë.

'Une jam lerë e rrit në Shijak. Jam 61 vjeç dhe jam rrit e kam kontribuar në Shijak. Unë nuk guxojë të konkurojë përballë asnjë kandidati. Mendimi i njerëzve dhe struktura zgjedhore është e tillë. Ndaj unë përvete them që duhet të rregullohet sistemi', shprehet Agron Duka.

Së fundmi zona e Shijakut është përmendur në një dosje të shumëpërfolur në media për shit-blerje të mëdha votash, ku përfshihet kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako dhe emra të njohur të krimit.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0075559616088867
array(1) { ["section"]=> string(101) "agron-duka-jam-lindur-e-rritur-ne-shijak-ama-nuk-guxoj-te-kandidoj-perballe-asnje-kandidati-se-164478" }