Agron Kapllanaj bllokon bashkinë, betohet në ambjentet e shkollës kryetari i ri i Mallakastrës

Publikuar tek: aktualitet, më 15:37 13-08-2019 Agron Kapllanaj bllokon bashkinë, betohet në ambjentet e shkollës kryetari i ri i Mallakastrës Qerim Ismailaj

Është konstituar sot këshilli i ri bashkiak i Mallakastrës, si dhe është betuar kryetari i ri, Qerim Ismailaj.

Mësohet se betimi i tij është bërë ambjentete e shkollës së mesme në Ballsh, kjo për shkak se bashkia ishte bllokuar nga kryetari në ikje, Agron Kapllanaj.

"Është nder të përfaqësoj Mallakastrën. Do krijojmë një forum për projekte. Mallakastra ka nevojë për kontributin e  të gjithëve', mësohet të ketë thënë kryebashkiaku i sapobetuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070130825042725
array(1) { ["section"]=> string(100) "agron-kapllanaj-bllokon-bashkine-betohet-ne-ambjentet-e-shkolles-kryetari-i-ri-i-mallakastres-175218" }