Agron Kapllanaj boshatisi zyrën dhe kyçi derën, kryebashkiaku i ri i Mallakastrës hyn me forcë

Publikuar tek: politike, më 16:41 13-08-2019  Agron Kapllanaj boshatisi zyrën dhe kyçi derën, kryebashkiaku i ri i Mallakastrës hyn me forcë

Kryetari i ri i bashkisë së Mallakastrës, Qerim Ismailaj ka hyrë në ambjentet e e zyrës.

Mësohet se dera e zyrës së kryebashkiakut është hapur me forcë.

Ismailaj ka hyrë në ambjentet e bashkisë pas orarit zyrtar.

Kujtojmë që pak më parë kryebashkiaku në ikje i Mallakastrës, Agron Kapllanaj boshatisi zyrën dhe kyçi derën.

Ky i fundit u shpreh se nuk mund ta priste kryetarin e ri që sipas tij i ka ditët e numëruara.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.068744897842407
array(1) { ["section"]=> string(100) "agron-kapllanaj-boshatisi-zyren-dhe-kyci-deren-kryebashkiaku-i-ri-i-mallakastres-hyn-me-force-175227" }